Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEDE OLMAK

31.01.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ebru
Ruyamda once ferah bir yer goruyorum.tam tanimlayamiyorum.acik havada ferah bir yer.icim huzur dolu.bilmediqim yerdeyim.yolculuk yapmisim biliyorum.sonra dar merdivenli dar koridorlu bir eve giriyorum.pencereden baktigimda kabeyi goruyorum.ruyam o kadar gercekci ki.sonra anliyorum ki ben kutsal topraklardayim.ama bulundugum ev cok eski.hatta.kullanilmiyor gibiydi.tanimadigim bir adam eve girmeye calisip beni rahatsiz etmeye calisiyordu.biyandan gunah islemek istiyordum.ama ayni zamanda korkyodm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe, dünyanın en önemli enerji akış alanlarından birindedir. O bölgede ruhların enerjilerini nötrleme şansı olur. Bu nedenle o topraklar huzur kelimesi ile birlikte anılır. Çünkü gerçekten ruh orada huzur duyar. Bu durum dini yanını bir yana bırakırsak ve metafizik ile açıklarsak da böyledir. Ruhlar bazen uyku esnasında o bölgeye gidip kendilerini koyu enerjilerden arındırırlar. Kabeyi tanımayanlar çoğu kez nereye gittiklerini bilmezler ama rüyadan uyanınca kendilerini huzurlu ve rahatlamış hissederler. Siz de rüyanızda o bölgeye astral seyahat yolu ile gitmişsiniz. Gördüğünüz rüyanın devamı ise dini, ahlaki yargılarınızla içsel isteklerinizin çakışmasını sembolize ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA