Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEDE OLMAK

31.01.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya
Merhaba.rüyamda kendimi ve bütün akrabalarımı umrede gördüm.hiçbiri benimle konuşmuyordu seslendim duymadılar,içlerinden biri gerçektede imam olan bir akrabam benim öldüğümü söyledi fakat hiç korkmadım nedense bana cenaze namazımı o kıldırmak istediğini söyledi kabul ettim. sonrasında namaz kılınırken kadın erkek hiç bir akrabalarımın ağlamadığını fark ettim. ilginç olanı bende hiç huzursuz ve rahatsız değildim bu durumdan. içimi büyük bi huzur kaplamıştı... ben yılda 1 2 kez rüya görürüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle, yılda bir iki kez rüya gördüğünüz doğru değil. Doğrusu, siz rüyalarınızdan sadece bir ikisini hatırlıyorsunuz. Çünkü bilimsel olarak mümkün olmayan bir şey. Az rüya gördüklerini söyleyenler genelde az ve derin uyuyan insanlar. Gelelim rüyanıza; kendi cenazenizi görmeniz, ciddi bir değişim içinde olduğunuzu haber veriyor. Cenazenizin kabede olması, bu değişimin çok olumlu yönde gelişeceğinin habercisi. Kabe, maddi alemin, manevi aleme açılan kapılarından birinde bulunur ve yüksek enerji akışına sahip bir yerdir. Bu nedenle orada bulunmak ruhu huzurlandırır. Bence manevi olarak rahata çıkacağınız bir döneme girmişsiniz, güzel bir rüya bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA