Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABAK TATLISI GÖRMEK

17.01.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yasemin
Dizleri karınlarında yanyana karşıkarşı oturanların üstünden atlayarak müsaadeisteyerek geçiyorumAralarında ayrıldığım sevgilimi görüyorum arkamdan kalkıp oda geliyo konuşuyorz suçluyorz birbirimizi evime giriyorum ön camdan bakıyorm gölgesini görüyorm ışıkta arkdan bakıyorm kendisini görüyorm ailemle misafrlerle oturmuşuz bana kabak tatlısı göndermiş kabak pişmiş içinde bütün bademler üstünde kremşanti var.tabağı getiren misafir o gönderdi tatlının içine bak diyo.tam 2 lokma alıyorum uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada kabak tatlısı görmek.. Ayrılıktan sonra geride bıraktıklarınızı unutamayan, anıların arasında kalan ve geçmiş nedeniyle an'ı yaşayamayan birisiniz. Hep umutlarınız geriye dönük. Kabak tatlısı, zevk vermeyen ilişkiyi ve soğukluğu temsil eder, ve buna rağmen yaşadığınız beklentiyi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA