Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA JET UÇAĞI GÖRMEK

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karmaşık karmaşık
Rüyamda deniz kıyısında jet uçağı gördüm, savaş uçağı gibiydi ya da büyük bir helikopter gibi. Gökyüzünde hızlı manevralar yapıyordu,seyrediyordum.Denizin içine girip çıktı jet uçağı,denize girince korktum düştü diye ama,suya girip çıktı hemen birşey olmadı uçağa.Bana çok yakındı jet,hemen denizin kıyısının üstündeydi,ben de kıyıdaydım.Sonra beni şemsiye gibi birşeye oturttular,yükseldim göğe doğru,uçtum.Sonra kabarık kısa etek giydirdiler bana,ama beğenmedim dedim çıkarttım.....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herhangi bir uçak gösterisine katıldıysanız bundan etkilenmiş olabilirsiniz. Başka bir yorumla bu rüya bir ülkenin savaş manevralarını gösteriyor olabilir. Bu durumun olmasını pek istemeyiz ama ülkemiz bir harekatın içinde yer alabilir ve siz bunu basından takip edebilirsiniz. Neyse ki siz güvende olacaksınız ve çok daha başka kaygılarınız, istekleriniz olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA