Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İZMİR'DE SAAT KULESİNE TIRMANMAK

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nusya
Rüyamda izmir alsancak saat kulesinin önündeyim ve onun tepesinde Atatürkün kocaman resmi var sonra yine bakıyorum yaşlı bir adam fua ediyor orda ellerini açmış uzun merdivenleri var yukarıya doğru çıkıyorum çıkarken tutunuyorum düşmekten korkuyorum çıkıyorum ve dürbünle heryeri izliyordum sonra oraya çıkan herkezi rahatsız eden serseriler yanıma geldi ve kovalamaya başladılar ben bir yerde saklandim ve polisi aramaya kalmadan ortalık duruldu. mersinde oturuyorum İzmire hiç gitmedim teşekkürle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İdeallerinizdeki işe ya da yaşam koşullarına kavuşacaksınız. İzmir'de bir iş ya da bir yaşam sizi bekliyor sanki. Evli değilseniz bu şehirden biri ile evlenip buraya yerleşebilirsiniz mesela. Bu şehir size huzurla dolu bir yaşam sunacak. Atatürk ilkeleri temsil eder. Belki de kendi ilkelerinizin, ideallerinizin doruğuna da ulaşacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA