Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İZLENMEK

26.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi(1)
Rüyamda koşucu gibi koşuyorum yolda. Dizlerim açık alt kısmında beyaz dizlik var. Birden tam karşımda dev bir ekran görüyorum.Ekrandan annemin biraz daha gençlik hali bana bakıyor ve işaret parmağıyla beni gösteriyor.Bir patika yoldan aşağı inmem gerekiyor önüme hızlıca bir piliç çıkıyor çalılıkların arasından. Biraz daha devam ediyorum yola bakıyorum patika yoldan gidebilmek için havanın aydınlık olması gerekiyor. Ben daha önce de bu yoldan geçip gitmek istediğim yere gitmişim. Fakat havanın karanlığında çalılar ürkütüyor beni geri dönüyorum tamamlayamayıp. Sanki annem o ekranda beni görmese böyle olmayacaktı gibi geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatı kendi başınıza yaşıyorsunuz, kararlarınızı kendiniz veriyorsunuz, acıları kendiniz yaşıyorsunuz. Bazen kısmetler, bazen sıkıntılar yolunuzu kesiyor ama siz çok güçlü birisiniz, ruhunuz enerji dolu. Sizi kesen, yıldıran, gücünüzü sizden alan ise anneniz. Hayatınızın her anında sizi izliyor sanki, enerjinizi çalıyor. Bu rüya haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA