Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İYİLİKLE KÖTÜLÜK SAVAŞI

04.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burak kal
Etrafta firtina Kopuyor üst üste simsekler cakiyor ve bir anda gokyuzune baktigimda Gokyuzu ayriliyor birbirinden ortada gunes gibi parliyan birsey saginda iyilik solunda kotuluk denilen yuvarlak seyler iyi insana sagdakinden kotu insana soldakinden konucak bi anda yariktan insanlara konmaya basladi iyi ve kotuler Bi anda yanimda cocukluk arkadasimi gordum ve ona kötülük kondu bana iyilik ve insanlar savasmaya basladi ve envson kimse yoktu evime geldim ve uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki bir şeylerden etkilenerek gördüğünüz bir rüya. Dini litaratürde var olan solun kötülüğü, sağın melekliği konusu anafikir. Herkes kötü, ben iyiyim egosu. Ruh bütün iyilik ve kötülük kavramlarından münezzehtir. Kaynağı yaratıcı olanda kötülük olmaz, kutuplaşmalar dünyevi algıların tanımlamalarıdır. Gökler hepimizin, ruh tercihleri oranında kendi azaplarını kendi yaratır, fark sadece budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA