Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İSTİAREYE YATMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra karlı
Sevdiğim için İsitiare rüyası.'rüyamda bahçede arabanın içinde oluyorum arabanın arkası kıyafet dolu yanımdakine ben giyinirim deyip siyah bir pantolon alıyorum.Sonra kız arkadaşımla lavaboya giriyoruz.sonra hareretli konuşma yapıp yanımıza biri gelip kahve getireyim diyor.Kahveyi beklerken biryere yaslanıp oturuyoruz arkadaşımın parmagında yuzuk bendede tek taş parıl parıl parlıyor.Arkadaşıma diyorumki takmasammı zaten hafif bol acaba kısmetimimi kapatıyorum?diyorum.bendede var diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları ne yazık ki istenen sonucu vermiyor. Genellikle bilinçaltı devreye giriyor çünkü şartlanarak yatıyorsunuz. Elbette ki istiare rüyası ile geleceği görebilenler var ama çok ender rastlanıyor bu tip kimselere. Rüyanız sosyal statü olarak istediğiniz noktada değilsiniz. İmajınızı değiştirmek için olmadık kararlar veriyorsunuz ve bu gelişmeler yüzünden de beğenilmediğinizi düşünüyorsunuz. Yüzük evlenme isteğinizin bir yansıması. Rüyanız haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA