Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İSTİAREYE YATMAK

26.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Öznur Atabaş
Gerçek hayatımda babam bnim peşime düştü Ünv. okuyorum ve beni okuldan alacağını söyledi Beni twhdit etti beni anneme ve ablama karşı kullanacakmış Bende uyumadan önce bana bir yok göster ALLAHım dedim ve bana yurdu bıraktığımı annemlerin yanına sığınacağımı gösterdi bu haberci rüya olablr mi? Rüyamda yurttaym annemle knşyrm ve bn gelmek istiyorum diyorum izinleri ayarlıyrm böylece gidebilirdm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Korkularınız nedeniyle görmüşsünüz. Bu ülke dağ başımı? Babanız size nasıl böyle bir şey yapar. Boş tehditlere kulak asmayın, siz okulunuza bakın. Tehdit çoğalırsa şikayetçi olun, koruma isteyin. Anneniz en doğru kararı verecektir. Olmazsa kısa süreli olarak okulu askıya alırsınız, rapor alırsınız ya da benzer bir çözüm bulursunuz. Sakın okulunuzu bırakmayın, sonra çok pişman olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA