Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İSTEMEDİĞİN BİRİ İLE EVLENMEK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda sevdiğim erkek ve bir arkadaşımla sınıftayız sevdiğim erkek yüzünü rüya boyunca yerden kaldırmadı ben evleniyomuşum arkadaşım beni vazgeçirmeye çalışıyor ama ogün düğün günümmüş evlendiğim kişi çok zengindi benide çok seviyordu bir anda mekan değişyor düğün yeri oluyor ama sınıf hala yakınımda elimde bir kutu içi beyaz boncuk doluymuş saçıma takılcakmış sonra evleneceğim kişi geliyo inşallh vazgeçmiştir diyorum istemiyorum o kadar iyi biriydi ki onu kırmaktn korkuyorum söylemiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Korkularınızla yüzleşmişsiniz. Kadınlar istemedikleri kişilerle evlendiklerini ya da evlendirildiklerini çok sık görüyorlar. Erkekler ise neredeyse hiç diyebilirim. Toplumsal baskıların yarattığı rüyalardan biri bu. Ayrıca kadınlar duygusallar, geri dönüşler onlar için çok zor. Merak edilecek bir şey yok, istemediğiniz biri ile evlenmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA