Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA IŞIK SAÇMAK

03.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhaba Kahin Hanım Allah Hayırlara yatırsın. Rüyamda aile bireyleri ile bir evdeyiz. Işıkları kapatmışlar oyun oynanacakmış. Herkes etrafımda daire olmuş oynamak istiyorlar ama oynamıyorlar. Ne var ben oynarım diyorum. Dairenin içine giriyorum. İki kolum dirseklerime kadar sanki lamba yanıyormuş gibi parlıyor. Kişileri ve önümü görecek kadar aydınlatıyor. Göbek atarak oynamıyorum ama döne döne ve kollarımı kıvırta kıvırta oynuyordum.Kendim ve ailem için çok dua ediyorum.Teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenize ışık olacak, herkesi aydınlatacak ve onların evrene uyumunu sağlayacaksınız. Ruhsal boyutta böyle bir görevle vazifelendirilmişsiniz. Birisinin bunu yapması gerekiyormuş ve siz kendiniz talip olmuşsunuz. Dönüş her zaman ilahi olana yönelmeyi temsil eder. Çok güzel bir rüya bu; böyle bir göreviniz olduğu için onur duymalısınız. Bazı şeyler yaşanacak mutlaka ve siz bu olayların içinde başrolde olacaksınız. Her ne olursa olsun ilahi olana yönelmeye ve evrenin sesini duymaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA