Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA IŞIĞI KAPATMAK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1022ö
Merhaba. rüyamda eski nişanlımı görüyorum çok kötü ayrıldık ve kendisine hakkımı helal etmedim karşılıklı çekyatlarda yatıyoruz arkamızdaki koltukta karısı ve yaşlı bir kadın var yaşlı kadın bana ışıkları kapamamı söylüyor kalkıp kapıyorum eski nişanlım uykusundan uyanıp ışığı açmamı söylüyor ve tekrar kalkıp açıyorum beni görmesin istiyorum sesimi tanıyor kızıyorum kendime yorganı başıma kadar çekiyorum sonra eski nişanlıma bakıyorum simsiyah korkunç derisi kalkmış bir yüzü vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu unutmanızı söyleyen iç sesinize karşın onu sürekli hatırda tutmanıza neden olan düşünce ağının içindesiniz. O sizi unutmamış, unutamamış. Belki üzerindeki vebal nedeniyledir. Karısını bile sizi düşündüğü kadar düşünmüyor, belli ki ruhunun bir parçası sizin enerjinizin üzerinde kalmış. Siz ise onu unutmak istiyorsunuz ama ruhu sizin ruhunuza asıldıkça karşınızda bir öcü gibi duruyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA