Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA IŞIĞA GİTMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eda şekerci
Merhaba, rüyamda bembeyaz kocaman bir ışık gördüm, ışığın yanından hızlıca kayıp gittim ve o ışığın Allah olduğu söyleniyordu. ışığa gitmek istedim fakat yanımdaki arkadasımı Allah'ın istemediğini söylediler bana, ben kendim o ışığa gitmekten korkmuyordum ama arkadasım için çok endişeleniyordum. Işık o kadar parlaktı ki gözlerimi açıp bakamadım, gözlerim sımsıkı kapalıydı ama ona rağmen kamaşıyordu. Anlamı nedir bu rüyanın? tesekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer boyuta geçiş kapısının ışığı bu şekilde parlaktır. Bu nedenle ölüler parlak ışığa hareket ettiklerini söylerler. Başka bir yorumla ışık topları kutsal kitaplardaki nuru temsil ederler. Her iki türlü de diper boyuta geçiş yapmış olmalısınız. Yanınızdaki arkadaşınız gerçek hayatta var olan biri mi yoksa ona orada mı rastladınız, yazmamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA