Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İŞ YERİNİN TAŞINMASI

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Boğakızı
Merhaba, Rüyamda eski iş erkek arkadaşımı gördüm güya işyerini başka bir yere taşımışlar lavabo dahi ortalık yerde ve temiz görüniyor her oda içiçe ve kapısız ve eski is arkadasim isleri cok dagittigi icin ben onun muhasebe işlerine yardım ediyorum.Evrak düzenliyorum klasor buluyorum ve takıyorum.Saatimi bir yere bırakıyorum ve arkadaşım o anda çantasını alıp sinsice gülerek evine gidiyor sonra onu arıyorum şu kişi ararsa benimde gittiğimi söyle diyorum.Saatimi alıyorum o esnada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başka bir iş teklifi alabilir ve karmaşık işleri olan sorunlu bir şirkete geçebilirsiniz. Ya da açıktan bir iş yapıp birilerine yardım edebilirsiniz. Ama çok dikkat edin, bu işi sizin başınıza sarıp sonra ustaca sıyrılacak ve derdi size yükleyecekler. Eski iş arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA