Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İŞ TEKLİFİ ALMAK

23.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ptty
Eşimle birlikte büyük 2 katlı bir binadayız alt katta yeni bir iş yeri açılacak imiş bir an içimden onlara yardım etmek geliyor ve arkadan sarışın bir bayan geliyor (eşimin eski şefi )yapılacak birşey varsa ben yapabilirim deyip hemen yardım etmeye başlıyorum,işi yetiştirebiliyoruz benim sayemde o kadar mutlu oluyorum ki birşeyleri başardığımı görünce.onraki günlerde o bayandan bana bir telefon geliyor ve önümüzdeki hafta işe başlayabilirsin diyordünyanın en mutlu insanı ben oluyorum.ilk defa bir şeyleri başardığım için mutlu oluyorum ve güne çok güzel bir şekilde uyanıyorum (bu arada gerçek hayatta iş arıyorum)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yönetici konumundaki birinden gerçekten de bir iş teklifi alacaksınız. Bunu kendiniz hakederek elde etmişsiniz. Rüyadaki mutluluklar gerçek yaşamdaki mutlulukları temsil ediyor. Kendinize güvenin, güzel günler yakında, fırsatları kollayın olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA