Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İS BULAŞMASI

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FLZ FLO
Uzerimde tamamen beyaz bembeyz kıyafet var. özellikle Etek çok beyaz. Bir grup insan bir araya gelmiş kimde kötü enerji var ise tesbit edecekler. Bu insanlardan öncü olan ortama bir araç salıveriyor. araç bana yanaştı siyah isli dumanlar çıkarıyordu benim sol koluma bulaştı.aynı gece yanımda bir tanıdığım ile bir yere ulaşmaya çalışıyoruz.ulaşıyoruz gideceğimiz yere . Bu arada binaların içinden güneş aniden yükseliyor Banyodayım arkadaşım Müjde kapıyı açıyor Eşi Salih gelip beni yanagımdan öpüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısa bir yolla ilgili temiz ve iyi niyetli bir tutumla yaklaştığınız bir konuda kötü insanların sizi karalama çabalarına maruz kalcaksınız. Ani güneş yükselmesi ve binalar hedeflerle ilgili olumlu durumları simgeler. Arkadaşınız ve eşi birer sembol. Çok müjdeli bir haber alıp feraha çıkacağınızı söylüyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA