Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İŞ ARKADAŞLARI İLE YÜRÜMEK

22.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuz
Merhaba, rüyamda eski çalıştığım şehirde yine eski bir iş arkadaşımla yürüyoruz.yollarda bir sürü polar battaniye ve halı satan dükkanlar görüyoruz. rulo halinde halılar ve polar battaniyeler var. köşede bulunan taş binanın merdivenlerini arkadaşım beni kucağına alarak çıkarıyor ama ben daha da yükseltiyorum kendimi. bu taş bina da yine eski işyerim oluyor ama gerçekte orası taş bina değil. orada bazı insanlarla konuşuyorum ve ilişiğimi tamamen kesmem gerekiyormuş. teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir süreç var önünüzde işle ilgili. Eski tanıdıklarınızın yardımı ile eski ve köklü bir şirkette iş bulabilirsiniz. Başka bir açıdan zengin şirketleri ve maddi olanakları farkedip şu anda çalıştığınız iş yerinden ayrılmak isteyebilirsiniz. Ancak yol kenarındaki dükkanlara girmemiş olmanız henüz bir iş bulamadığınızı haber veriyor. Herkesin dolduruşuna gelmeyin, şartları iyice araştırmadan karar vermeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA