Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA IRMAKTA YÜRÜMEK

10.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen prenses
Rüyamda seyhan nehrinin kenarında yürüyorum.ırmak çok hızlı berrak ve köpüklügeniş bir şekilde akıyo ve bende o hıza yetişmeye çalışıyor koşuyorum arkamda da iş yeri müdürüm var üzerini tamamen beyaz giyinmiş.o da arkada yürüyo zamanla aradaki mesafe açılıyor ve ben ağaçlarla dolu bir alanda daldan dala atlayarak asma dallarıda var ilerliyorum ve orada olan başka insanlarla karşılaşıyorum fakat onlar yerdeler suyun içindeler .yerler ırmağın devamı olan sularla dolu .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinizin akışına ayak uydurmuşsunuz; sizden daha mevkili olanlar bile size yetişmekte zorlanıyor. Diğer rüyanız da beklenmedik bir sonucu, gelişmeyi haber veriyor. Bundan sonra bu iş için çok emek vermeniz gerekecek ama sizin yeterli gücünüz var; hatta yeterliden de fazlası var. Ben bu iki rüyadan sizin çok başarılı bir kadın olacağınızı öngördüm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA