Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İRİN AKMASI VE DİŞ DÖKÜLMESİ'NİN RÜYASI: RÜYADA İLTİHAP PATLAMASI

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada irin akması ve diş dökülmesi
Rüyamda anneannemlerdeydim ve yediklerimden hastalık bulaştı bana. Hastalık sol bacağımda bir şişkinlik yaptı ve bir anda ayağımdan aynı sivilce patlar gibi patlayıp kocaman bir tencere dolusu irin çıktı. İçinde yediğim yemeklerde vardı. İçindeki her şey çıktıktan sonra delik bir anda küçücük iğne deliği halini aldı. Ardından hava şartları baya berbat hale geldi. Depremler yağmurlar evler harabe gibiydi. Babamda bizim eski evi onarmaya çalışıp duvarları mavi renge boyuyodu. O sırada üst dişlerimin hepsi teker teker dökülmeye başladı. Hepsini tuttum belki bir süre sonra sertleşir orada kalırlar diye. Sonra annem bana bir yemek söyledi onu dişlerini koyup yaparsan çok sağlam olur benimki öyle geçti dedi. Bende dişlerimi o malzeme ile kızarttım. Çıtır çıtır oldular bir çatal batırıp alıyım derken un ufak hale geldiler. Ve rüyadan uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Elif, sol bacağınızdaki şişkinlik yapan yerden çıkan iltihap sivilce gibi yorumlanır. Sivilceden çıkan iltihap da uzun zamandır içinizde sakladığınız bir şeyi dışarı vuracağınız anlamına geliyor. Ancak bunu dışa vururken çok yanlış ifadeler kullanacaksınız ki rüyanız onu gösteriyor. Rüyada dişle ilgili görülen tüm olaylar ağızdan çıkacaklar için uyarıdır. Öyledir ki siz içinizde sakladığınız herhangi bir konuyu dile getirirken sözleriniz kırıcı olabilir ya da yanlış anlaşılabilir. Dikkatli olmanızı dedikodulu durumlara yol açmamanızı öneririm.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA