Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İRİ GAGALI KUŞ GÖRMEK

11.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
3-4 tane etek var elimde güzel dikilmiş bi tanesi kırmızı beyaz puantiyeli ama etekler bana tam olmuyor ve tül gibi giyilmez bu içim görünür diye düşünüyorum etekleri anneme gösteriyorum.annemin elinde de içki şişesi var teyzenler bundan içmiş uyumuş sarhoş olmuş kusmuş diyor.Odanın içinde kapkara kahverengi gagalı bir kuş beliriyor,annem çok dikkat et bu kuş adam öldürür diyor ki gagası taş gibi gerçekten.Odada sağo sola üzerime doğru hamle yapıyorGagasını tuttuğum gibi başka yere fırllaıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Teyzeniz düşüncesizce hareket edip annenizi kızdırıyor bazen. İri gagalı ve tehdit oluşturan kuş tehditvari haberleri simgeliyor. Teyzenizin sarhoş olması ile birleştirirsem aileden birinin düşüncesizce hareketleri sizi ve ailenizi tehdit edecek gelişmelere sebebiyet verebilir diyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA