Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNTİHAR ETMEK

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada
Rüyamda hem işe hem okula gidiyorum gerçek hayattaki gibi.iş yerindeyim ama kendimi öldürmek zorundaymışım kim istiyor neden istiyor bilmiyorum patronlarım istiyor olsa gerek.karnımda delik var ben delmişim sanırım ama devamını getirememişim.kaçıp okula gidiyorum geri dönüp işe gidiyorum merdivenlerden çıkıyorum biraz sancım var başım dönüyor ama bu hoşuma gidiyor nedense.ama kendimi asla öldüremem diyorum kaçarım bi şekilde nolcakki bir şey yaptıramazlar bana diyorum garip bir rüya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi harcanıyormuş gibi hissediyorsunuz. Aslında bu rüya kendine acıma ile ilgili, kendini kurban görme dugusunun ortaya çıkışı. Dığuştan itibaren sanki böyleymiş gibi hissediyorsunuz. İlginç olan ise kendinize acımak size zevk veriyor. Arabesk bir yanınız var ve bunu kendiniz besliyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA