Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNSAN DIŞI VARLIKLAR GÖRMEK

01.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nurhan Akıllı
Rüyamda zannettiğim kadarıyla insan dışı varlıkları gördüm. İlk başta annemin köyündeydim büyümüşüm bayağı olgun olgun arkadaşlarım var yanımda göya bir sevgilim var bana not gönderiyor şu saatte mezarlıkta buluşalım diyor ilk korkuyorum ama gitmeye karar veriyorum. Başımın üstünden helikopterler geçiyor sözde sevgilim gelmiyor bekliyorum bekliyorum. Bir evde buluyorum kendimi karanlık camdan bakıyorum yollar zift dökülmüş sevgilim bana ulaşamıyor kendi evimde buldum kendimi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmış olmalısınız. Uyku esnasında astral seyahat yaparak ara boyuta çıkarız. Bu boyutta ara boyut varlıkları ve yeni ölenlerin ruhları bulunur. Burası bir mekandan çok bir hayal alemidir. Buraya çıktığımızda biz de düşüncelerimizin aniden tezahür ettiğinin farkına varabiliriz. Siz sadece düşünmüş ve sonra da düşündüklerinizi yaşıyormuş gibi hissetmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA