Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNEK GÖRMEK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Evren P.
Annemle bir çiftlikteyiz(çiftliğimiz yok) iki inek görüyorum biri siyah biri beyaz.ne zayıf ne şişmanlar.annem daha önceden beslemiş bunlarıbizi görünce seviniyolarhopluyorlar.ben daha hızlı gidiyorum beyaz inek omzuma çıkıyor diğeri de deniyor ama olmuyor.önümüzden hızla bir kedi geçerek arkamızdaki yemek tasına koşuyor bu arada ineklerin arkasında da beyaz keçi sürüsü görüyorum hayal meyal...Not:(iş arıyorum ve evlenme planım şimdilik yok)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya aileden gelecek mal varlığını kullanarak sürekli gelir elde etmeyi temsil ediyor. Fırsatlardan biri size uygun olacak ve siz bunu değerlendireceksiniz. Başka bir açıdan anneniz tarafından tanıdığınız biri size iş sağlayabilir ve buradan sürekli gelir elde edebilirsiniz. Sizin çıktığınız işi ya da beğenmediğiniz bir işi de bir tanıdığınız kapmaya çalışacak. Güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA