Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNEĞİN KAZAK VERMESİ

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Uçaktayım ama bu daha çok yurt içi seyahati. Beyaz kuşlar görüyorum. Fotografını çekmek istiyorum ama makinem bavulumda. Birden kendimi yeşil bir çimenliğin üzerinde görüyorum yanımda bavullar karşımda inek, yerde ise siyah kazağım var. İnek kazağımı yiyeceken ağzından çekip alıyorum. Sonra inek sanki insan gibi kazağımı katlayıp bana veriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ya da hayatın maddi yönü ile ilgili güzel haberler alacaksınız. Bunları önemseyeceksiniz ama uzun yıllar bu anıları hafızanızda tutamayabilirsiniz. Anı yaşamaya çalışın ve gerisini boşverin. Verimli bir sürece giriyorsunuz. Yalnız size değil genel olarak bazı kesimlerin bereketli sonuçlar alacağı bir durum bu. Aslında verimden faydalanmak istiyorsunuz ama almak için göstereceğiniz girişimi kendinize yakıştıramayabilirsiniz. Oysa ki bu bir hayat deneyimi ve size olgunluk kazandıracak bir şey. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA