Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNEĞİN ARABAYA DÖNÜŞMESİ

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arslan83
Ben bir rüya gördüm. Rüyamda arabanın üstünde birtane inek gördüm. Babam almış. Babam bana birtane araba anahtarı verdi ve arabanın üstündeki ineği indirirsin dedi. Sonra yatsı namazını kılmaya gitti. Bende arabanın üstündeki inegin yanına gittim. Kulagının içine baktım. Orda kızgın ızgara ve araba kontagı vardı. Anahtarı kontaga taktım ve arabanın üstünden ineği uzaktan kumandayla indirdim. İndikten sonra arabaya dönüştü. Hızla gitmeye başladı ve toprağa çarptı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşınızı ve sosyal konumunuzu bilmem gerekirdi. Yetişkin biri için bu rüya araç alımına ait kararı ve bu kararın bereketli olacağını haber veriyor. Ticari bir araç alımı varsa bu araç size kazanç sağlayacak demektir. İneğin kulağında gördüğünüz ızgara bir kızgınlık nedeniyle bu kısmetin sizin elinize geçeceğini söylüyor. Erişkin değilseniz bu yazdıklarım babanız ile ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA