Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNEĞİ KAÇIRMAK

31.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen parten
Halam ineginin ipini tutyomus inek kosmaya baslamis elinden ipi kaçırmış bana ruyayi bakan kisi de pencereden onlati izliyormis.Sonra halam da inegin pesinden kosmus yakalamis az uzakta.ama kutular varmis kasnak gibi mor. Onlari alamamis.inek kosarken ipi caliya takimis hemşire kiyafetli kadin inegi calidan kurtarmis kutulati almis halama yetistirmis. Kutular kasnak degil kutu olmuslar. Canli guzel mor renkli kutularmis.Ruyayi bakan acaba kizuni mi evlendirecek ceyiz kutusu mu demis onlar ruyasinda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyanın istiare niyetinizle alakası yok. Size istiare rüyaları konusunu eski yorumlardan okumanızı tavsiye etmiştim. Bu rüya bir verimin elden çıkmak üzereyken ilahi bir şekilde kurtarılacağını anlatıyor. Konular sizin halanızın başına gelecek. Mor kutular bilinmeyen kısmetleri simgeliyor, bu kısmetler asalet ve bilgelikle ilgili ayrıca yönetici kademelerinden elde edileceği de anlaşılıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA