Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNCİR TOPLAMAK

17.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşilkarası
Rüyamda eski evimizin önünde mezarlık vardı gördüm mezarlıgın içi kalabalIk patyalar okadar olgunlasmıs sapları okadar uzun öyle gösterişli papatyalar cıkmıs yerde cocuklar tek tek toplamaya calısıyolar bn hemen bütün sapları elime alıp hepsini yopluyorum cocuklar sinirleniyolar sonra orada incir agacı var simsiyah olgunlasmış agaca cıkıyorum toplamaya baslıyorum akramın kızına da poset bul eve götürek biraz diyorum öksüz bi akrabamızın oglunu görüyorum onada veriyorum sende ye diyorum oda yiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski bir olayla ilgili, içinizi umutla dolduracak gelişmeler söz konusu olacak. Neşeleneceksiniz. Bu motivasyon sizi harekete geçmeye yönlendirebilir. Başka bir sorunu çözmek için harekete geçeceksiniz. Hem başkalarına faydanız olacak hem de kendiniz için yeni bir yol açacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA