Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNANÇLARLA İLGİLİ ŞEYLER GÖRMEK

11.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ışıl ışıl
Rüyamda dayımın eşi ve kızını kilisede başlarında şal ve ellerinde şarap içerken gördüm.bizim dinimiz için örtünmezler merak için kiliseye giderler dedim sonraki rüyam eşim vitrindeki kadehleri kaldır günah diyor bende kızıyorum onlar süs için günah olmaz diyorum sonra baygınlık geçiriyorum şehadet getirmeliyim derken eşim uyandırdı bağırırmışımda.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızı nasıl işlemişseniz sizin inandığınız inançların doğrultusunda yaşamamak sizin için çok kötü şeyleri ifade eder olmuş. Oysa ki her din kendi içinde güzeldir. İnançsızlık bile yaradanın yaratışından kaynaklanır. Başkalarını yermekle sevaplarınızı çoğaltmak yerine eksiltirsiniz. Olanları olduğu gibi kabul etmek lazım, sabır, hoşgörü ve anlayış en büyük ibadettir. Bunu idrak ettiğinizde kendi vicdanınızın ne kadar rahatladığını farkedeceksiniz. Gördükleriniz bilinçaltınızın ürünleri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA