Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İMZA ATMAK

05.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım rüyamda öğretmen olan kız arkadaşım erkek kardeşi ile birlikte bizim dükkan da kurabiye satıyormuş. Bende 3 tane tatlı 3 tane tuzlu olmak üzere 6 tane kurabiye alıyorum. Kurabiye aldığıma dahi bana saman kağıda kurşun kalem ile imza attırıyorlar. Bende biraz çirkince adımı yazarak imzamı atıyorum ve uyanıyorum . Diğer bir rüyamda burnumun üstünde 3 tane sivilce çıkmış. Patlatmak isterken uyanıyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İmza atmak.. Para veya bir gelir ile ilgili geçici bir anlaşmaya varacaksınız. Kız arkadaşınız bu anlaşmada taraf olabilir ya da sadece bir sembol olabilir. Onun çalıştığı sektör, ismi, memleketi, vs. bir durumu anlaşacağınız insanlar için ipucu olabilir. Bu anlaşma kafanızda soru işaretleri yaratabilir ama parayı da isteyeceksiniz. Biraz sıkıntılı günler yaşamış olmalısınız; ruhunuz sıkıntıda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA