Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İMZA ATMAK

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen simsim
Öncelikle merhabalar... ben istihareye yattığımda gördüğüm rüya... kendimi bir kalabalığın içinde gördüm. hep gençler vardı 20-29 yaş grubu... çevreyle ilgili bir kalabalık... ve imza atılması gerekiyor... bende benm yerime bir kızın imza attığını görüp o kıza bağırıp çağırıyorum... dava açıcam sana falan diyorum... kendimi çalıştığım iş yerinin önünde buluyorum.. köpekler var. yavru köpekler kaçışıyor bir tane siyah köpek var bana saldıracak gibi oluyor eğilip ona bakıyorum bana saldırmıyor...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sözleşmeyi ya da bir bağlantıyı sizden önce yapacak birine fırsatı kaptırabilirsiniz. Ya da sorunlu bir işiniz için sizin bilginiz dışında sizin adınıza karar verebilirler. Kalabalık sorundur ve bu sorun işinizle ilgili. Ama dostlarınız da var merak etmeyin, size destek çıkacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA