Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İMZA ATMAK

12.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Otobüsteydim, arıza yaptı indik. şoförü genç zayıf bayan. otomobili var. bindik. çok iyi araba kullanıyo. arkadaş olduk evine gittik. çok iyi biri. evinde kaldık. yanımda iki bayan arkadaşım da var. bavulumu kaybetmiştim, aramadan buldum. sonra üniversitedeyim.masalarda projelerimiz var. bikaç kişi projesi hakkında yorumumu istedi. bi liste var arkadaşım onu imzalamamı söylüyo, renkli resim gibi kocaman imza attım diğer imza alanlarını da kapladı. ünv. hocamız kapanmış beyaz başörtü takmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir büyük ekipten ayrılacak, daha mütevazi bir gruba katılacaksınız. Diğer ekipteki yöneticiniz burada da ya danışmanınız ya da akıl hocanız olabilir. Onunla iletişiminiz artınca dünyaya farklı gözle bakmaya başlayabilirsiniz, çevreniz de değişecek. Eskiden gelen yapabilirliklerinizi bir tarafa bırakmanız daha doğru olacak ya da meziyetleriniz artık bu süreçte işe yaramayacak. İmza, yeni bir anlaşmayı simgeliyor. Hayalinizdekileri gerçekleştirme fırsatınız olacak ve siz de bunu kabul edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA