Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İMZA ATMAK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Misfit
Üzerinde 3 yazan bir tabelayı boynuma asıyorumonu arkadaşlarım haberim olmadan yere koymuş.müdire görevinde bir bayan gelip beni topluluğun önüne çıkarıyor cok kızacağını düşünüyorum.sana aslında 7bin tl ceza verecektim ama seni affettim diyor cok şaşırıyorum.beni cezalandırması gerekirken ödüllendiriyor. Beyaz bir kağıda imza atmamı söylüyorarkadaşımdan kurşun kalem alıyorum ama kağıdın önündeki Altın kaplama kalemle imza atıyorum. Imzamı attıkça imzam büyüyor kağıdın yarısını kaplıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda yepyeni ve pırıl pırıl bir sayfa açılıyor. Bu rüya çok büyük başarılara imza atacağınızı haber veriyor. Ünleneceksiniz, tanınacaksınız. Hayatın size bunları verebileceğini öngöremiyorsunuz. hakedecek bir şeyler yapmadığınızı düşünüyorsunuz. Oysa ki başarılar sizin kaderinizde var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA