Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İMAMIN SALDIRMASI

31.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yücel
Rüyamda bir imam bana saldırıyordu daha bu sabah gördüm ama o anda bunun rüya olduğunu biliyordum bunun sürekli tekrarlandığını düşündüm.. bu rüyadan çokça görmüş olmalıyım.. bir cam kafesin içinde babamla yere çöktük o adamsa sürekli 10 metre yukardan insan üstü bir hızla camı kırmaya çalşyordu..imam oldğn çok snra öğrendim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançları nedeniyle sizi sıkan, baskı altına alan çevresel faktörler mevcut. Bu nedenle aileniz de baskı altında, bunu biliyorsunuz. Çoğunluğun ait olduğu mezheplerden ya da dinlerden birine ait değilseniz yaşadığınız baskılar bu tip rüyalarla su yüzüne çıkar. Diğer iki rüyanız da kazandığınız/kazanacağınız okul ile ilgili bilinçaltı rüyaları. Mutlu olmaya odaklanırsanız mutlu olursunuz. Ben bu okulda mutsuz olucam diye başlarsanız ne olursa olsun yüzünüz gülmez. Gençliğinizin en güzel devresinde hayatın tadını çıkartmaya bakın, üniversite yılları bir daha bulamayacağınız güzellikler taşır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA