Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İLAÇ YAPMAK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhaba. Rüyamda moralim bozuktu, eczaneye gittim. Bana Çin gribi olduğumu ve bu hastalığın hem fiziksel hem ruhsal olarak beni yıpratacağını,ölümcül olabileceğini söyledi. Bir karışım verdi. Eve gidince onu yaptım büyük tencerenin üstünde canlı tavukları kaynatıyordum ve bazısının kafasını koparttım. Tavuklar sonra ufaldı ve hepsini bir kavanoza doldurdum, üstüne de ilaç ve su döktüm. Ve benim gibi ölümcül hastalığı olan bir kaç kişiye, kaşıkla o ilaçtan içmelerini söyledim. Anlamı nedir acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hepimiz öleceğiz. Ve aslında bedenimiz her zaman belli hastalıklar taşır. Ne zaman ruhumuz kendiniz aciz hisseder, işte o zaman, o hastalıklar su yüzüne çıkar. Bu rüya sizin moralinizin bozukluğu ile ilgili. Ruhsal bir sıkıntı var ve bu da bedensel sağlık sorunları çıkartabilir ortaya. Bilinciniz kendini tehlikede hissediyor, bu nedenle ilaç hazırlamış kendisine. Ruhsal dopinge, manevi huzura ihtiyacınız var. Kendinizi gerçekten kötü hissediyorsanız bir psikologla görüşmenizi tavsiye edeceğim. Diğer rüyanız da mecburiyetlerin sizi zorladığını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA