Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İKİ TANE GÜNEŞ GÖRMEK

30.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lovingmerry
İyi akşamlar hocam Annem şöyle bir rüya görmüş: Annem rüyasında iki güneş görmüş.Güneş,bizim arka odada batmış,mutfak tarafında doğmuş.Annem şaşırmış bu duruma odalara gidip gelmiş neden güneş yanlış yerde doğup yanlış yerde batmış diyerek Annem rüyasında iki yerde güneş görmüş fakat ters yönlerde doğup batmış uyanına kadar bu durumla cebelleşmiş bir o odaya bir öbür odaya gidip gelmiş.Bu rüyanın tabiri nedir hocam sizce? Sevgiler..hoşça kalın.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki tane güneş görmek.. Eve doğan güneş her daim olumlu gelişmeleri, aile içindeki mutluluğun artmasını temsil eder. Başka aileler gibi değil sizin aileniz, bir yandan bir mutluluğu uğurlarken diğer yandan bir yenisi doğuyor ailenize. Anneniz mutlu bir kadın, karanlığı yok. Önümüzdeki günlerde hayatına renk katan bir şeyden uzaklaşmak zorunda kalacak ama hemen bir yenisi girecek hayatına. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA