Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İFTİRAYA UĞRAMAK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AKREP:-)
Rüyamda anlaşamadigim bircok insan üstüme geliyordu bana yapmadığim birçok iftirada bulunuyorlardır. içki içtin gibi cesitli şeyler söylüyorlardır bense sinirli bir şekilde kim konuşursa onun üstüne gidiyordum bir kactanesinin sacini falan yoldum.Kimse anlattiklarima inanmiyordu ve en yakın arkadaşlarim o an yanimda yoklardi hepsi gitmişti rüyadan aglayarak uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Gerçek yaşamda en çok korktuğunuz şey yapmadığınız şeylerle itham edilmek. Rüyada korkularınızla yüzleşmişsiniz ama çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüş de olabilirsiniz. Ağlamak ruhumuzu yıkar, negatif enerjilerden arındırır. Bu nedenle ruhun çok fazla negatif enerji yüklendiği zamanlarda rüyalarımızda, bilinçaltının yazdığı senaryoları görerek ağlarız. Ağlamak bizi rahatalatır. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA