Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İFTİRAYA UĞRAMAK

09.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap kaya
İyi gunler.Ruyamda magaza geziyodum esimin akrabalarindan iki kisiyle karsilasiyorum 1 tanesi beni görünce söylene söylene asagı kata iniyo digeri arkasından kosup ne oldu diyo beni gösterek bişeyler mırıldanıyo yanın gidip noluyo diyorum eşimi aldattıgımı söylüyo iftira atma bana diyorum ben biliyorum diyo bende kadını cok kötü dövüyorum hastaneye götürüyolar sonra içimden diyorum acaba beni gördülermi iş için bi arkadalada görüşmüş oluyorum sonra eşim geliyo birileri sucsuz oldugumu ispatlıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genellikle böyle bir korkunun yansımasından kaynaklanan rüyalar bunlar. Belki namus konusunda değildir ama herhangi bir konuda önceden haksız yere suçlanmış olmalısınız. İftira, bilinçaltında derin izler bırakır, ruhu yaralar. Sonrasında bir tetikleme bu yarayı yeniden kanatır. Bu şekilde çok rüya görüyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA