Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İDRAR SIÇRAMASI

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aylin Demir
Köy yerinde yağmur çamurlu bir yerde otururken 3 tane tanımadığım insanların cenaze haberini aldım.Aynı yerde bi harabeye girip çıkıyorum,annem yanımda,babamı bana yüksek sesle bağırırken gördüm.Uyandım,tekrar uyuduğumda bu sefer çoklu bir tuvaletteydim,kadının birine “benim henüz gelmediği için bu kaba idrarınızı yapar mısınız,kan testi için” diyorum ve kadın kapıyı suratıma kapatıyo.İdrarımın geldiğini farkediyorum sonra girip kabın içine açık renkli idrar yapıyorum fakat üzerime sıçrıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya hastalık habercisi ne yazık ki. Bir enfeksiyon ya da kan tahlili ile tanısı konacak bir rahatsızlığınız olabilir. Bir doktora görünmenizi tavsiye ederim. Cenaze haberleri genelde gerçekten vefat haberi alacağınızı söyler. Birden çok vefat haberi kaza ile ölümleri haber alacağınızı söylüyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA