Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İDRAR İÇMEK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umutsuz
Rüyamda çok büyük sıcanlarla dolu bir odadayım onları görüyorum ama kaçamıyorum yere düşüp yatıyorum sürüklenerek baska bi odaya giriyorum o odada erkek kardeşimle annem var kardeşimin büyük tuvaleti geliyor ama odadan cıkamadığımız için bi maden suyu sisesinin icina yapiyor tuvaletini annem suyu bi yere atmam gerektigini soyluyor ama ben aticak bi yer bulamayip iciyorum.Ben içerken suyun tadının degisik olmadini goruyorum suya bakıyorum suyun icindeki diskilar kaybolup gidiyor su berraklasiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıçanlar sıkıntı ne yazık ki. Belki de bu durumdasınız şu anda. Kendi çabalarınızla kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu arada bir hastalık ailenizden gelip geçecek. Ya kardeşiniz ya da siz bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Neyse ki çabuk atlatılacak bir şey. Acıya dayanıklı birisiniz siz. Her türlü sıkıntıyı üstleniyor ve yeniyorsunuz. Bunu da atlatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA