Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İDRAR GÖRMEK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen jade
Bekarım normalde, bir adamla aynı yatakta yatıyoruz.yatak yorgan hep beyaz çarşaf ve gecelikler bembeyazdı.odamız çok büyüktü,bahçeler ve havuzlar içinde köşk gibi taş bir yapıydı ev.kaldığımız yer otelmiş ve biz orayı satın almışız ama henüz boştu.ufak tefek tadilat gerekiyordu.başka bir çift arkadaşımız daha kalıyormuş odalardan birinde ama kim bilmiyorum.küçük tuvaletim geliyor tuvalet henüz onarılmadığı için yatağımdan bir poşete yapıp çöpe atıyorum,sağa sola damlatmadım.ailem geliyor otele.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel bir süreç, bir ortak girişim ve elde edilecek başarılar söz konusu. Ancak bu dönemde kendinize dikkat etmiyorsunuz. İdrar genelde bulaşıcı hastalıkları ya da bağışıklık sisteminin zayıflamasına bağlı sorunları temsil eder. Eğer bir ilişkiniz varsa cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA