Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İDRAR BULAŞMASI

10.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen srkn
Eşimle ev kiralayıp tatile gitmişiz.evden ayrılma zamanı gelince eşim evi pis bırakmayalım temiz kalsın diyor. bende ona ev sahibi gelecek zamanımız kalmadı gidelim diyorum evi temizliyor.lavaboları yıkarken ev sahibinin geldiğini görüyorum ona acele et diyorum.ev sahibi geliyor çok sıkıştığını söylüyor.yaşlı kambur bir adam.iki tane tuvalet var banyoda alaturka ve alafranga adam alaturka tuvalete yöneliyor orada eşyaları görünce ala franga tuvalete gidiyor.tuvaletini yaparken etrafı kirletiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sakin bir dönem ve belki de bir beklenti için zaman geçirdiğiniz bir dönem. Eşiniz çok titiz ama hastalıklar peşinizi bırakmıyor. Yine bir bulaşıcı hastalık habercisi rüyanız. Belki çok ağır bir durum değil ama sizi sıkıntıya sokabilir. Önlem almaya, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA