Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇKİ KOMASINA GİRMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çiçek
Merhaba rüyamda çeyizlerimi diktirmek için terziye veriyordum terzide bana biri beyaz biri krem iki gelin buketi veriyordu. Bende beğenmediğim için sadece gelin buketi satılan biyere gidiyordum arkadaşlarımla mavi beyaz buket alıyordum güya düğünüme çok az kalmıştı. Dükkandan çıkınca kuzenim içki komasına giriyordu çiçeğimi muhafaza ederek yanına gidiyordum karışık saçma ve sıkıntı doluydu sonları bu ne demektir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz evlilikle ilgili umutlar büyüteceksiniz. Muhtemelen bir aday var ya da sevdiğiniz birisi. Onunla evliliğe adım atmayı konuşabilirsiniz. En azından kafanızda evliliğe yakın bir duruş söz konusu. Ancak kuzeninizin çok büyük bir düşüncesizlik içinde yaptığı davranışlar ailenizde büyük bir karmaşaya sebep olabilir. İçinizdeki duyguları, en azından bir süreliğine unutmak zorunda kalacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA