Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇKİ İÇEN ADAMLAR GÖRMEK

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba, rüyamda kira ödemeyen kiracımı görüyorum gerçekte oturduğu evde. Kapı olması gereken yerden ayrı olarak ortadaki duvardan 2. kapı gibi ve ardına kadar açık görünce içeri giriyorum. Gerçek kiracı yerine sağ ve solum dikeyinde yatmış uyuyan 2 yabancı adam var. Solumdakinin elindeki içki şişesini görünce kızıyorum önce ama yavaş yavaş rahmetli abime arkadaştı gibilerden sakinleşiyorum. Selam ve teşekkürlerimle...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu evin kaderinde var sanki bu durum. Abiniz orada içkiden vefat etmiş ve şimdi de sosyal çevresindeki sorumsuz insanlardan etkilenen biri burada oturuyor. Belki abiniz de çevresinin etkisinde kalan biriydi, bu yaşam tarzını ona ilikide bulunduğu insanlar empoze etmiştir. Tarafsız düşününce böyle olduğunu göreceksiniz. Ortadaki kapı tarafsız gözlem için açılmış size. Ama ne olursa olsun kiracının kendi çevresinden etkilenmesi ve düşüncesizce davranması sizin sorumluluğunuzda değil. Orta kapı sizi doğru düşünmeye davet ediyor. O kişiyi çıkartın evinizden. Onun ailesi değilsiniz. Herkes kendi yaşamının sorumluluğunu üstlenmek zorunda, onun sorunları sizi ilgilendirmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA