Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK

21.02.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen altan
Rüyamda arkadaşımla başka bir arkadaşımızın evine gidiyorduk kendimi oldukça halsiz hissediyordum eve girdik montumu çıkardım sonra annem birşeyler söyledi bende ona bağırmaya başladım başım dönmeye başladı yanımdan hızla geçen ufak gölge gördüm bir kaç defa geçti öldüğümü ve onun azrail olduğunu düşünüp bayıldım.tüm bunların rüya olduğunu uyandığımı gördüm yatağımdan kalkıp su içtim elimle saçıma dokundum birtutam saç döküldü korktum ağlamaya başladım ve uyandım.yorumlarınız için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir tür karabasan görmüşsünüz. O kadar korkmuşsunuz ki bilinçaltınız size bunların rüya olduğunu anlatmaya çalışmış ve sizi rüya içinde, rüyadan uyandırmış. Saçlarınızın dökülmesi de ani korkunun bir işareti. Hepimiz ara sıra karabasan görürüz. Devamlı tekrarlamadığı müddetçe çok önemsemeye gerek yok. Bu tip rüyaları sürekli görürseniz yeniden yazın bana ama yazdığınızda kendinizi hatırlatırsanız sevinirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA