Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İÇİ YANMAK

27.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Patronumla iş toplantısı için bir otelde toplanıyoruznişanlımda var tanıştırıyorum.Ama o bana bağırıyor.Sinirlenip lavaboya gidiyorum.Lavaboda patronum noldu diye soruyor bir şey yok diyorum.Otelden çıkıyorum önümdeki yokuşun tepesinde beklerken karşımdaki otelden babam fırlıyor otelde bir şey patladı içim yanıyor diye kıvranırken yere düşüyor Allahım ölmek istemiyorum içim yanıyor deyip bayılıyor.Nişanlımı arıyorum çabuk gel diye ama yolu tarif edemiyorum.Babama seslenip duruyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir haber var ama haberin mahiyetini tam çıkartamıyorum. Birincisi babanızın söylediği söz olduğu gibi doğrudur ve iç organları ile ilgili bri rahatsızlığı olduğunu öğrenebilirsiniz ve hatta bunun için şimdiden bir doktora görünmesini tavsiye edebilirim. Diğer bir seçenek babanızın içini yakacak bir haber alması olabilir. Nişanlınızla tartıştığınız bazı konular olabilir ama bu dönemde ona çok ihtiyacınız olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA