Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇERİ SOKMAMAK

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Harley
Benim sevdiğim biri vay aynı mahalledeyiz burada kasap dükkanı var.Rüyamda bir yerde yürüyorum onu görüyorum sürekli beni izliyor sonra oraya gidiyorum ama dükkanları degişmiş binanın alt tarafı olmuş bahçe katı dukkanın bahçeside taş zeminli ufak bir basamak var ben oraya basmadan içeriye giriyorum iceri aydınlıkbabası elinde ekmek bana gulumsuyor ama beni bekletiyor bilerek sevdiğim cocukda iceri girmiyor bende sinirlenip bahceye cıkıyorum babasıda pesimden geliyor beni geriiceri sokmak istiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçeri sokmamak.. Aile, gencin şu anda evlenmesine karşı anlaşılan. Belki de da aeli ekmek tutmuyor, kazancı iyi değil diye düşünüyorlardır. Bir başka yorumla sizin eliniz ekmek tutmuyor olabilir. Her durumda bu olayın maddi yönünü düşünüyorlar ama sizi de kırmak niyetinde değiller. Bence sizin ilginiz şu anda onların durumuna uygun değil. Basamağı atlayıp girmeniz aileyi hiçe saydığınızı da söylüyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA