Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇ ORGANLARIN HASTALANMASI

07.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlginç
Öncelikle iyi günler. Yorumlayacağınız rüya için şimdiden teşekkür ederim. Kalabalık bir yerdeyim insanların önlerinde mavi leğenlerde iç organları var. Bianda önüme bi bakıyorumki benimde önümde iç organlarımın olduğu mavi bi leğen var.Bi oda var insanlar sırayla oraya giriyo,ellerinde leğenlerle kapı açılınca bembeyaz bi ışık bakmak mümkün değil.meraktan ellerimle organlarıma kaldırıp bakıyorum. Kalbim, böbreğim, karaciğerim, bagırsaklarım temiz sağlıklı duruyolar. Ama akciğerimin arka tarafında dikey bi parçalanma var. Siyahlaşma anlam veremiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir sağlık uyarısı. Çok sigara içiyorsanız bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Beyaz ışık yanan oda iyileşeceğinizin işareti. Ama ya bir rahatsızlık ya da bir kaza atlatacaksınız. Rüyanız size üzülmemenizi söylüyor. Sizi bedensel olarak iyileştirecekler. Ama siz yine de dikkatli olun, bir rahatsızlık hissederseniz mutlaka bir doktora görünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA