Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇ ÇAMAŞIRIYLA KALMAK

27.02.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen canevim
Rüyamda kayalık bir vadide yürüyorum. Kayalara bitişik bir şekilde evler ve dükkanlar yapmışlar ve burası güya turistik bir yermiş. Bazı evler inşaat halinde bazıları bitmiş. Bitmiş olan dükkanlarda tursitlere satmak için antika halılar koymuşlar. Vadide ilerliyorum biraz ileride kayalardan tertemiz berrak bir su fışkırıp geniş bir şekilde kayalardan aşağı akıyor ve bulanık bir akarsu halini alıyor o arada kendimi iç çamaşırları ile kalmış görüyorum kimseye görünmemek için saklanmaya çalışıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Değişik ortamlara girecek, huzur duyacaksınız. Halılar, zengin insanlarla tanışacağınızı söylüyor. Yalnız rüyanız bu ortama ayak uydurmanızın çok zor olduğunu söylüyor. Kendinizi durumun rehavetine kaptırırsanız ardından sorunlar gelecek duyulmasını istemediğiniz sırlarınız ortaya çıkacak. Dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA