Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇ ÇAMAŞIRININ GÖRÜLMESİ

04.02.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih salih levent
Günaydın nasılsınız kolay gelsin rüyamda evdeyim yanımda ablam var ve onun yanımda da güzel bir kız var yalnız kız siyah mini etekli eteğinin önden kesik üste kadar ablamla konuşuyorlar bende dinliyorum bir ara nasıl olduysa rüzgar mı artık orası anlamadım kızın eteği açlıyor hafiften ve affedersiniz kızın beyaz iç çamaşırı gözüküyor çok tuhaf garip rüyalar görmeye başladım bu aralar rüyamı yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Özellikle de bu rüyayı gördüğünüzde cinsel uyarılmalar hissettiyseniz bu kesinlikle böyledir. Bazen sebebini bilemediğimiz şekilde hormonal değişiklikler yaşarız. Bu değişimler arzuları tetikler ya da hayal gücünü arttırır.Yaşınızın gereği de olabilirler. Mesela kadınlar hamilelikte hormon değişiklikleri nedeniyle daha önce hiç görmedikleri türden rüyalar görürler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA