Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HOŞLANDIĞI KİŞİYİ GÖRMEK

03.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek
Rüyada okuldayım servisle gidip gelirken bakıştığım çocuk var hoşlanıyorum ondan ama onu tam anlayamadım bazen sevgilisi olduğunu düşünüyorum kafamdan atayım diyorum ama hoşlanıyorum da rüyamda sınıftayım birinci sırada önceden beğendiğim ama şuan hoşlanmadığım çocuk oturuyor ikinci sırada ben varım üçüncü sırada tanımadığım bir kız var siyah saçlı orta kiloda siyah giyinmiş dördüncü sırada ise bu hoşlandığım çocuk var ama hoşlandığım çocuğun elinde çantası var bende bu ÖNCEDEN beğendiğim çocukla sohbet ediyorum hatta şaşırıyorum çünkü çocukla bir merhabam bile yok Şuan hoşlandığım çocukta ayakta oturmayla oturmama arasında geliyor sanki bizim tarafa gelmek istiyor arada bizim tarafa bakıyor ortadaki yüzü görünmeyen kızda yüzünü şuan hoşlandığım çocuğa çevirmiş bende sinirleniyorum o olmaz artık diyorum sevgilisi varmış diyorum biraz inadına o önceden beğendiğim çocukla konuşmaya devam ediyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Haberci bir rüya değil. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüyadır..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA